Info

Onderstaand een overzicht van de sponsoren die ons Oldtimer Weekend Dongen mogelijk maken.

Vriendenloterij (www.vriendenloterij.nl) Wilt u ook meespelen voor onze club, klik dan hier.

Zalencentrum de Viersprong (www.viersprongdongen.nl)

Historische Motoren en Tractoren Vereniging (www.hmtklep.nl)

Klus en Timmerbedrijf Nout Siemons

Gemeente Oosterhout

Smitsound Geluidstechniek (www.smitsound.nl)

Van der Horst Tentenverhuur (www.vanderhorsttentenverhuur.nl)

Van den Broek Olie B.V. (www.broekolie.nl)

WIJmetAARTS Administraties B.V. (www.wijmetaarts.nl)

Breda Bouw B.V. (www.bredabouw.nl)

Karwei Dongen (www.karwei.nl)

Van Laarhoven Sloopwerken B.V. (www.van-laarhoven-sloopwerken.nl)

Bouwbedrijf K&A Siemons V.O.F.

Bouwbedrijf CUB B.V. (www.bouwbedrijfcub.nl)

J van Loon & Zoon Grond en Sloopwerken

Van Ginneken B.V. (www.vanginnekenbv.com)

Leasimmo B.V.

Timmerbedrijf Maas B.V. (www.maas-timmerbedrijf.nl)

Stam Aanhangwagens B.V. (www.stamaanhangwagens.nl)

Jabe Dongen B.V.

Geerts Smulders Auto's

Cafetaria Next Rembrandt

Gebroeders Beenakkers

Autorecycling Frans van den Mosselaar (www.mosselaar-carparts.com)

Brant B.V. (www.brantbv.nl)

Boomrooierij Weijtmans (www.boomrooierijweijtmans.nl)

Textieldruk PSO

Landbouwmechanisatie de With (www.lmbdewith.nl)

Martens en Van Oord Groep B.V. (www.mvogroep.nl)

Autobedrijf Verharen en Wijnen B.V. (www.verharen-wijnen.nl)

Van Cranenbroek Dongen B.V. (www.vancranenbroek.com)

RIMA-VIV Installatietechniek (www.rima-viv.nl)

Verkeersschool van Dongen (www.verkeersschoolvandongen.nl)

VanDoClean B.V. (www.vandoclean.nl)

Minigraververhuur L. Verschuren

John van Strien Grondwerken

Verkooijen Fruit (www.verkooijenfruit.nl)

Gebroeders Hultermans

Van Loon Dongen (www.vanloondongen.nl)

Gileon B.V. (www.gileon.nl)

Fremat Verhuur Brabant (www.fremat.nl)

Doevendans Eurofarmtoys

Sestig Schilderwerken (www.sestig-schilderwerken.nl)

Wouters BHV Opleidingen

Jan Jansen Grondwerken (www.janjansen-grondwerken.nl)

Tuincentrum Marco Jansen

Kwekerij Dongeneind

Bunkercentrale B.V.

M.C.A.M. Verbunt

G. van Beijsterveld

Zorgaccommodatie 't Zonneke (www.tzonneke.com)

Adrie van Leijsen Auto's (www.leijsen.nl)

Auction Logistics (www.auctionlogistics.nl)

Renton

Natuurlijk Tomaat

Martens Transport Oosterhout B.V. (www.martenstransport.nl)

Veehandel Jan van der Maden

Ad Kimenai en zonen

Leentjes Huidverzorging (www.leentjeshuidverzorging.nl)

Avri Bloem en Tuincentrum (www.avri-tuincentrum.nl)

Verhoef Handelsonderneming B.V. (www.truck-parts.nl)

Gebr. Vermeer Industrial Movements B.V. (www.gebrvermeertransport.nl)

D.J. van der Sar Constructiebedrijf

Gebroeders Jansen B.V. (www.gebroedersjansen.eu)

Kwekerij Willem van Strien (www.kwekerijwillemvanstrien.nl)

C-infra B.V. (www.c-infra.nl)

Rombouts

Schellekens

Peeters Zonwering Oosterhout (www.peeterszonweringoosterhout.nl)

Specialiteitenbakkerij Besselink B.V. (www.bakkerijbesselink.nl)